7/05/2018

Kolekcja letnia, Yoga Camp V

 
fot. Małgosia Mikulik


Jesteśmy już na półmetku letniej kolekcji, którą nazwałam „Bajka”. Stopniowo pojawiają się a stronie nowe produkty. Na pewno zauważyłyście, że kolekcja ta jest ona bardzo żywa i kolorowa, pod znakiem boho, hippie. To bardzo bliski mi styl ukształtowany dzięki podróżom po świecie oraz jodze. Najbardziej inspirujący okazał się dla mnie pobyt w Indiach. Tamtejszy świat pochłonął mnie do reszty i widać to do dziś w moich najnowszych projektach. 

fot. Basia Sadurska
W nowej kolekcji królują sukienki. Zrezygnowałam jednak z szarości, khaki, czerni na rzecz wzorów. Ta kolekcja emanuje kolorami i różnorodnością. Wśród wzorów znalazły się flamingi, kwiaty, ptaki, meksykańskie czaszki, liście monstery czy folklorowe wzory.


fot. Basia Sadurska

 Lato to okres, w którym pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa i luzu. Sukienki świetnie sprawdzą się na wakacyjnych urlopach ale również w biurach. 

fot. Małgosia MikulikRazem z moimi joginkami przetestowałyśmy ich multizastosowanie na tegorocznym Yoga Camp. Kobiety w różnym wieku i w różnych rozmiarach i figurach oprócz tego,  że wyglądały fenomenalnie, to czuły wygodę. Nosiły je zarówno na spacerach, na plaży, gdzie odbywała się sesja zdjęciowa oraz przy ognisku, przy którym siedziałyśmy wieczorami oglądając zachodzące słońce. 


fot. Basia Sadurska

Ważne jest to, że sukienki dają mnóstwo możliwości stylizacji. Ja uwielbiam biżuterię i uwielbiam jej dużo. Często noszę kilka rodzajów korali róznej długości. Ilość i rodzaj akcesoriów podkreśla indywidualizm i wyjątkowość sukienki. Staram się Was jednak nie ogarniczać i dawać przestrzeń na Waszą własną interpretację moich projektów. Często pytacie mnie, z czym coś nosić, jakie dodatki dobrać. Oczywiście chętnie Wam doradzę, ale uwielbiam patrzeć, jak radzicie sobie same i jak Wy rozumiecie mój styl odnajdując się w nim. 

fot. Basia Sadurska

fot. Basia Sadurska


1 komentarz: