3/02/2017

KOLEKCJA ŻYWIOŁY I MOJA PODRÓŻ DO INDIINatura zawsze odgrywała dużą rolę w moim życiu. Jestem zdania, że żywioły natury dają nam energię do życia, powodują że chwile zostają zapamiętane na zawsze. Kolekcja, którą właśnie przedstawiam, bardzo długo czekała na swoją kolej. Dojrzewała powoli w mojej głowie, kreowałam ją starannie, by w końcu móc ją przedstawić. Sięgnęłam do korzeni.  
Kolekcja ta silnie koreluje z moją pasją jaką jest joga. To właśnie joga nauczyła mnie nieco innego spojrzenia na świat. Tworząc tę ko
lekcję, zależało mi na tym, by odwoływała się ona jogowej filozofii, czyli zachowania harmonii ciała i umysłu, iść droga miłości do wszystkiego co nas otacza.  


Dopiero po pewnym czasie zdałam sobie sprawę z tego, jak bardzo natura na mnie oddziałuje. Nawet na moim ciele mam wytatuowane symbole żywiołów, czyli wodę, ogień, ziemię i powietrze. Modele, które stworzyłam, dają duże pole działania kobiecie. Mogą być finezyjne, kuszące jak również eleganckie nadające się na wielkie wyjścia. 

Każda z nas jest inna, każda z nas może wybrać swój sposób stylizacji. Chciałabym żebyście poczuły się dobrze w sukienkach z kolekcji  Żywioły i pozostały w nich piękna, jedyna w swoim rodzaju sobą.


Wielką zaletą sukienek: woda, powietrze, ziemia jest to, że nie są one jedno sezonowe. Możemy nosić je o każdej porze roku, jak również o każdej porze dnia. Są ponadczasowe. Jak zwykle, postawiłam na wygodę, swobodę i wasza kreatywność. Jako że, joga jest mi szczególnie bliska i jak już wspomniałam, bardzo łączy się z tą kolekcją, stworzyłam również uzupełnienie kolekcji czterema modelami body, które inspirowane sukienkami, idealnie nadają się do ćwiczeń. 


By pozostać w zgodzie z ideą tej kolekcji, wybrałam kolory które najbardziej kojarzyły mi się z naturą. Spotykamy się z przytłumionym morskim 
turkusem, ziemistym brązem oraz intensywnym granatem przypominającym niebo przed burzą. W podróży w Indiach na inspirującym kolorami i energia Goa poszukuję inspiracji by dokończyć kolekcję na lato. Pragnę znaleźć czwarty, najbardziej nieokiełznany żywioł – ogień. Ciekawe co przyniesie podróż? Wyczekuje inspiracji na sukienkę i was prezentujących się w moim ukochanym i najsilniejszym z żywiołów  - Ognia...