1/28/2014

BIRTHDAY PARTY

Kochani,
tydzień temu moi Przyjaciele zorganizowali dla mnie imprezę niespodziankę z okazji moich urodzin. Prawdą jest, że o swoich urodzinach już dawno zapomniałam, tym bardziej, że miały swoje miejsce w grudniu, a impreza organizowana przez moich najbliższych była dla mnie wielką niewiadomą. Do samego końca i ostatniej minuty żyłam w niepewności. Spodziewałam się niewinnej kolacji, a wieczór zakończył się totalnym szaleństwem.
Na samym początku wystartował pokaz Agi Jensen by Friends. Wspaniale było zobaczyć gości  w roli modeli, modelek... O północy niespodziewanie pojawiła się Pati Sokół, która zaśpiewała dla mnie swój utwór Neverland,a przez środek sali przyjechał do mnie piękny tort.... z logo Agi Jensen Design! Przekonałam się, jak jestem utożsamiana ze swoją firmą, że Agi Jensen, to przecież ja we własnej osobie, ze to moja firma a Agi Jensen to.. .Agi Jensen... Wspaniale jest czuć, że wokół siebie mam tak dobrych ludzi...
Wszystkim moim Przyjaciołom bardzo dziękuję za tą cudowną niespodziankę. Dziękuję również wszystkim tym, którzy nie mogli być na imprezie, a pamiętali o życzeniach... Zapamiętam ten dzień do końca życia... :) 
Poniżej zdjęcia autrstwa Marka Mulenko, Jarosława Antoniaka i Adama Jankowskiego. Wam też bardzo dziękuję.. :) 

Trzymajcie się ciepło .