12/12/2013

Magicznie i Łemkowsko... :)

Wczoraj był wielki dzień dla zespołu Lemon – ich debiutancki koncert w Warszawskiej Stodole....
Przyznam szczerze, że zdecydowanie można pozazdrościć tak wdzięcznej publiczności.... Cieszę się, że lider zespołu, Igor wyszedł na scenę w płaszczyku AJD. Wspaniały odzew, piękna gra świateł, cudowny dźwięk... i te emocje :) Ciężko to opisać słowami, bo czuję jeszcze dziś te emocje.

Koncert był rejestrowany, więc pewnie niedługo będzie można obejrzeć występ, a ja zostawiam Was z tym zdjęciem. Czyż nie wygląda magicznie?

12/10/2013

Dzieje się...

Kochani,
działo się i dzieje....
Mamy już grudzień, a listopad minął Nam... muzycznie i pokazowo.
Odwiedziłyśmy zespół Cree w trasie, chłopcy grali w Grodzisku Mazowieckim. To było prawdziwe śląskie spotkanie. Luźno, zabawnie, przesympatycznie. Dzień po dniu... Adam Sztaba, Lemon...ONI w produktach AJD!  Już jutro... Lemon gra w Warszawskiej Stodole, gdzie oczywiście się pojawimy i tak naprawdę nie możemy się doczekać.. :)
Kulminacją Naszych „wyjść” był pokaz przy okazji urodzin Studia 4Piętro. Nie dość, że wszystko wyszło Nam super to przy tym świetnie się bawiliśmy. Spotkać się z częścią Was, tyle dobrych słów...
Dzięki Robert za taką możliwość!!!
Parę dni temu pojechałyśmy w trasę do Pabianic, gdzie otworzył się Butik OD PROJEKTANTA CONCEPT STORE. Jest tam Nasza kolekcja, a więc województwo łódzkie - zapraszamy do Pabianic... :)  Nowa kolekcja w pełni, czas pomyśleć nad kolejną, poinspirować się. Dziś...sesja do motoryzacyjnego kalendarza ... zobaczymy co z tego wyniknie... :) 
Do zobaczenia, trzymajcie się ciepło w te mroźne dni, 
AGI.